KONST / Etsningar, Gravyrer, Träsnitt & Kopparstick / Etsning 13956117

nr 1395 6117

Anders Zorn

(1860-1920), Sverige

Etsning, Liggande modell, ej Signerad (tryckt signatur). Motivet: 19x12, yttermått inklusive ram: 31x24 cm

Utrop:

1.000 kr

Såld:

1.500 kr

måndag 3 maj 2021
kl 19:29:20

Anders Zorn

Läs mer om Anders Zorn